"Myslela jsem si, že budu učit svoji dceru o světě. Ukazuje se však, že musím učit svět o svojí dceři." (anonym)

5. prosince 2010

Videa a další fotky s andulákem Tondou :o)

Slibuji, že nebudu blog zahlcovat fotkami a vykládáním o Tondovi, novém členovi naší rodiny z ptačí říše, ale musím sem vložit tato videa s ním v hlavní úloze.

1. Seznamování s Ninuškou
Nina si ho sice nevšímá, ale jak uletí nahoru, koukne po něm - zvedne oči. Nebo se mi to jen zdá???2. Dnes jsme měli návštěvu, bylo nás v pokoji 8 i s Ninou a Tonda se děsně předváděl. Začal sedat lidem na ramena a na hlavy, to ještě předtím nikdy neudělal, a taky lezl po stole a kloval do talířů a do jídla. To taky bylo poprvé.
Nakonec vyskočil na sklenici a vycucával kapičky vody, co zbyly po stěnách. Byl tím tak zaujatý, že tam málem spadl. Tentokrát to ale ustál a vybalancoval ...3. ... zato za chvíli už ne a do té sklínky fakt zahučel. Prostě nás bavil neskutečně! Hvězda našeho odpoledne :o)A tady ještě pár foteček, které myslím stojí za to.
No, a odteď se ovládnu a na chvíli o Tondovi přestanu básnit :o)

Zde na fotkách Anton "obtěžuje" návštěvníky. Jak ten papouch dokáže pobavit!!!


A tady si sedá na hlavinku naší Ninušky. Ta to cítila, že se jí  někdo hrabe v hlavě, vždy trošku zvážněla, ale jinak to moc neřešila :o)

Posted by Picasa

8 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Teda Lucko...andulák je borec...on byl ochočený???Ještě ho musíš naučit mluvit..ať nemáš tak ticho..A Ninuška určitě registruje nového člena rodiny:-))

Dva divoši

Tuška řekl(a)...

No právě že nebyl ochočený!!
Tak jsem překvapená, jak rychle to postupuje. Asi se každé mládě dá tak pěkně ochočit :o)

AndyPan řekl(a)...

Je úžasnej..piš o něm dál, prosím:-)

Sikorka řekl(a)...

Koukám,že i u Tebe modrá je dobrá:-).

Super videa, s Toníkem. Je s ním správná sranda:-). A koukám,tatík už se s ním taky skamarádil:-).

Tuška řekl(a)...

no jo, je to tak ... tatík se s ním každý ráno a večer zdraví, přes den si s ním povídá a pouští ho z klece a je š´tastnej, když si na něj sedne :o) teda papouch na tatíka :o)

Eva řekl(a)...

To teda koukám, jak je šikovný :) Ne každý andulák se nechá tak ochočit. Hlavně pozor, aby ho Ninuška nechtěně nepřimáčkla. Náš osmák nedávno přišel kvůli Verče, chudáček, o kus ocasu :(

Eva řekl(a)...

Ještě malá inspirace :)))) Pozor na sprostá slova, aby vás brzy Tonda neposlal tam, kam andulák v tomto videjku :)))))))
http://www.youtube.com/watch?v=thDxCHpD5i4&feature=related

Anonymní řekl(a)...

Tonda je skvělý, bude vám pomáhat Ninušku vytrhávat z jejího světa... Takže je to dárek i pro ni a manželovi se taky zalíbil..)) Se nedivím...Míša

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...