"Myslela jsem si, že budu učit svoji dceru o světě. Ukazuje se však, že musím učit svět o svojí dceři." (anonym)

16. května 2010

"Staronové" záliby

Nina začala dělat divnou věc. Snaží se vytrhnout trubku od radiátoru ze zdi a křičí u toho.
Škoda, že se s ní nedomluvím, zajímalo by mě, proč to dělá. Co jí na něm vadí, nebo co ji na tom baví?
Vždycky, když to dělá, tak už vidím, jak čumáčkem nabourá do zdi! To by bylo breku!Další, v poslední době opět oblíbená činnost, ze které rostu, je hopsání po gauči. Asi to občas dělá každé dítě. Asi jsem zbytečně velký plašan ... ale prostě se bojím, že hupne vedle a bude malér!

Už se to kdysi i stalo ... jen jsem to neviděla. Byla jsem v kuchyni. V pokoji byl klid, najednou buch ... běžím tam, Nina se válí na zemi a začínám natahovat, jak mě uvidí spustí řev. Nevím, co se přesně stalo, ale určitě spadla z gauče ...
To bysme tak zrovna potřebovali, aby spadla - třeba na hlavičku, že?

A tak se rozčiluju, zvyšuju hlas, musí si sednout, zakazuju ... ale Ninušce je to putna :o)

3 komentáře:

Justynka a Lucka řekl(a)...

Luci,to je čert:-)S tou trubkou to bude hra:-)Ale hezky reaguje na tvůj hlas,hned se otočí,což je super.jinak skákando po gauči je taky naše,vidím že máte velký pokojíček tak doporučuju trampolínu,třeba tu s držátkem,to by se Ninušce líbilo:-)

Anonymní řekl(a)...

Trampolínu pro skákací děti doporučuju, my ji máme v obyváku... Taky musím ocenit, jak krásně a rychle Nina reaguje na tvůj hlas... Míša

Jana a Šíša řekl(a)...

Nebo Nindě strč ke gauči matraci z postele, ať padá do měkého.:-) ŠTěpa taky rád skáče a trampolíny miluje.:-))) Ninuš je divoška.:-)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...